Про компанію

Філософія компанії

«Stynava Organic garden» - це торгова марка, під якою компанії «Органічний сад» вирощує органічну лохину. Дбайливе ставлення до людей та природи, збереження найціннішого – здоров’я нації та екології навколишнього середовища – засадничі принципи, якими ми керуємося.

Наш досвід

Компанія «Органічний сад» заснована у 2017 році. Наші фахівці – це люди, які живуть і працюють на землі. Професійний досвід наша команда перейняла у партнерів, сертифікованих розсадників лохини - компаній «Польська борувка» та «Поляна».

Про компанію

Потужності нашого саду лохини

40 000
кущів

120* тон
лохини за сезон

12 га
площа насаджень

100 %
органічна лохина

* План промислового збору лохини на 2024 рік

Розташування

Наш сад лохини розташований в екологічно чистому Карпатському краю, в с. Верхня Стинава, неподалік національного парку “Сколівські бескиди”. Це єдиний в Україні сад розташований у гірській місцевості, де клімат та ґрунт природньо придатний для вирощування лохини.

Розташування

Ґарантія якості лохини
«Stynava organic garden»

Саджанці

Ми використовуємо найкращий посадковий матеріал лохини селекції США, який дає стійку до захворювань ягоду, зі збалансованим вмістом цінних біологічно активних елементів, вітамінів та мінералів.

Органічне вирощування

Підживлюємо і захищаємо кущі лише засобами природнього походження, без застосування пестицидів та гербіцидів. Використовуємо чисту гірську воду для поливу.

Дбайливий збір

Застосовуємо ручну працю для прополювання та збору лохини, щоб не пошкодити ягоду та в «один дотик» знімати її з гілки. Ягода збирається відразу у транспортну гофротару.

Контроль і зберігання

Наявне обладнання для охолодження та зберігання лохини. Кожна партія проходить контроль якості у сертифікованих лабораторіях.

Транспортування

Зручне розташування саду для експорту у країни ЄС. Лохина транспортується до замовників авторефрижератором, який забезпечує сталий режим охолодження.

Ґарантія якості лохини

Запрошуємо до співпраці
гуртових покупців!

+38 067 537 11 24
+38 095 491 56 99

Як ми вирощуємо лохину